Izvor vijesti
Poznato ko će igrati u Ligi za prvaka BiH: Sarajevo i Željo u lovu na Zrinjski (VIDEO)

S utakmice u Banjoj Luci: Sjajni Zeba donio pobjedu Željezničaru (Foto: A. Herić)

Nogometaši Sarajeva nastavili su sjajnu seriju pobjeda. Ovoga puta su na Koševu savladali Široki Brijeg sa 2:0 u okviru 21. kola Premijer lige BiH.

Strijelaci su bili Anel Hebibović u sedmoj i Saša Novaković u 70. minuti susreta.

Sarajevo je do vrha moglo napuniti mrežu gostiju. Sjajne prilike Haris Duljević, Novaković te Hebibović koji je bio i najbolji pojedinac susreta.

Široki Brijeg je propustio priliku da izbori plasman u Ligu za prvaka, tako da će se u drugom dijelu prvenstva (10 kola) boriti za opstanak u Premijer ligi BiH.

Sjajan gol Novakovića:

Nogometaši Željezničara pobijedili su danas u Banjoj Luci ekipu Metalleghea sa 1:0, u susretu 21. kola Premijer lige BiH. Pobjedu timu s Grbavice donio je Zajko Zeba u 89. minuti, lijepim golom glavom.

Ovom pobjedom Željezničar je zadržao priključak za vodećim dvojcem Zrinjskim i Sarajevom u borbi za naslov prvaka.