Izvor vijesti
Premijer liga BiH: Sarajevo sjajno u derbiju, Želji pobjeda u Banjoj Luci (FOTO)

Sarajevo na Koševu odlično protiv Širokog (Foto: S. Saletović)

Utakmice 21. kola nogometne Premijer lige BiH odigrane su danas, a u derbiju kola na Koševu Sarajevo je nadigralo Široki Brijeg sa 2:0. Golovi na utakmici postigli su Anel Hebibović u sedmoj minuti, te Saša Novaković u 70. minuti.

Tim Mehmeda Janjoša je drugi na tabeli s dva boda manje od vodećeg Zrinjskog, koji je sa 1:0 slavio u Doboju kod Kaknja protiv Mladosti (strijelac Oliver Petrak, 10. minuta).

metalleghe-zeljeznicar

S utakmice u Banjoj Luci: “Plavi” su uspjeli probiti bunker gostiju u finišu susreta (Foto: A. Herić)

Željezničar je u Banjoj Luci odigrao 1:0 protiv Metalleghea (strijelac Zeba u 89. minuti, Lendrić promašio penal), dok je Krupa remizirala protiv Čelika, također u susretu bez golova.

Sloboda je na gostovanju kod Radnika poražena 1:2. Ggol Asim Zec 56. minuta za Slobodu, a onda su domaći do kraja meča postigli dva gola i preokrenuli rezultat.

Olimpic je remizirao protiv Viteza 0:0.